Hoşgeldiniz  

AKAPDER Yönetim kurulu başkanı Sakarya’dan, Sarıçam Belediye Başkanı Uludağ’a ziyaret

editör | 13 Ocak 2020 | Manşet, Yerel A- A+

Adana Karaisalılar, Aladağlılar ve Pozantılılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAPDER) Yönetim kurulu başkanı Yunus Sakarya, Ankara’da öğrenim gören Adanalı Üniversite öğrencilerine ve derneğe verdiği destek için Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi ve Dernek tanıtım dergisi verdi.


Adana Karaisalılar, Aladağlılar ve Pozantılılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAPDER) Yönetim kurulu başkanı Yunus Sakarya, belediye başkanı Uludağ’a derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Derneğin 3. Kuruluş yıldönümünü etkinliğinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Sarıçam belediye başkanı Bilal Uludağ’a teşekkür eden Sakarya; “Sarıçam için birçok başarılı projenin altına imzasını atan Başkanımızı hem kutluyor hem de teşekkür ediyorum. Belediyemiz ile iş birliği içerisinde şehrimizdeki bütün engelleri kaldıracağız.” dedi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da, “Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Adanamızın tanıtımında rol oynayan AKAPDER’in ve öğrencilerimizin yanında olacağız.” diyerek Dernek Başkanına ziyaretleri için teşekkür etti

108 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,9445
EURO 6,5470
BIST 7,7405
ALTIN 299,22
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle