Hoşgeldiniz  

Numanoğlu Caminde Sabah Namazı Sonrası Sıcak Çorba İkramı

editör | 03 Kasım 2019 | Manşet, Yaşam, Yerel A- A+

Çukurova Müftülüğü tarafından sabah namazının manevi atmosferini yaşamak, yaşatmak, cami cemaatiyle tanışıp kaynaşmak ve görevlilere motivasyon ziyaretinde bulunmak maksadıyla geçtiğimiz yıllarda başlatılan sabah namazı buluşmaları devam ediyor.

Adana’nın Çukurova ilçesinde sabah namazından sonra yapılan sohbetin ardından cemaate çorba ikram ediliyor.

Programa, Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün’ün yanı sıra, daire personelleri ,çevre cami din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Numanoğlu Camii’nde haftanın belirli günlerinde sabah namazından cemaate çorba dağıtılıyor. Cami imam hatibi Orhan Durmaz, sabahları birbirinden değerli hocaları davet ederek kısa bir sohbet gerçekleştirdiklerini ve sohbetin ardından çorba ikram ettiklerini söyledi. İmam Durmaz, asıl amaçlarının cami cemaati arasında kardeşlik ve hoşgörü bağını kuvvetlendirmek olduğunu ifade etti.

Sabah namazı buluşması, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Kılınan namazın ardından Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, her hafta farklı bir camide sabah namazı ile vatandaşlar ile buluştuklarını belirterek, “Bu vesileyle rabbim kıldığımız namazları kabul etsin” dedi.

23 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,7013
EURO 6,3110
BIST 106.805
ALTIN 268,44
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle