Hoşgeldiniz  

Sınıfında o kadar çok lez varmış ki …!

editör | 18 Ekim 2019 | Eğitim, Manşet, Siyaset, Yerel A- A+

Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan AK Parti’li siyasetçi Aydın Binboğa, kızını Boğaziçi Üniversitesi’ndeki kaydını “lezbiyen olmasından korktuğu için” dondurduğunu açıkladı.

Bir dönem AK Parti Adana İl Başkanlığı’na aday olan Aydın Binboğa, kızını Boğaziçi Üniversitesi’ndeki kaydını “lezbiyen olmasından korktuğu için” dondurduğunu açıkladı.

Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan AK Parti’li siyasetçi Binboğa, kızının Boğaziçi Üniversitesi’nde okuduğunu ve Boğaziçi Üniversitesi LGBT Çalışmaları Kulübü’nün okulda broşür dağıttığını söyledi.

“SINIFINDA O KADAR ÇOK LEZ VARMIŞ Kİ…”

Okula giden ve dekanlığa şikayette bulunan Binboğa, “Dekanlığa gittim. Haddinizi bilin. Kızımı okuldan alırım 1 senesini kaybeder gerekirse ama bu okulda okutmam” dediğini belirtti.

Dekanlığın “onlara karışamayız” yanıtında bulunduğunu belirten Binboğa, “Daha henüz 19 yaşında. Onlarla mücadele edecek durumda değil. Sınıfında o kadar çok lez varmış ki orada gördüm. Erkek olsaydı almazdım ama kız çocuğu orada harcanıyor maalesef” diyerek kızının okuldaki kaydını dondurduğunu açıkladı.

“Bir yandan üzülüyorum orayı onlara bırakıyoruz diye ama o şerefsizlerin de bin tane tuzağı vardır” diye gelen kullanıcı yorumlarına cevap veren AK Parti’li siyasetçi Binboğa, “Kızım mutlu o yüzden çok da önemsemiyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yandan üzülüyorum orayı onlara bırakıyoruz diye ama o şerefsizlerin de bin tane tuzağı vardır.

— Yunus Aydın 🤲🇹🇷🏹 (@Yunusaydan4) October 17, 2019

Kaynak: https://tele1.com.tr

https://tele1.com.tr/akpli-siyasetci-kizini-bogazici-universitesinden-aldi-lezbiyen-olmasindan-korkuyorum-93274/amp/?__twitter_impression=true
88 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,9448
EURO 6,5556
BIST 7,7755
ALTIN 300,46
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle