Hoşgeldiniz  

MHP’ye Karşı Sert Söylemlerde Bulunmayın

Admin | 28 Ekim 2018 | Gündem, Siyaset A- A+

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün gerçekleşen genişletilmiş il başkanları toplantısında teşkilata MHP ile ilgili söylemler konusunda dikkatli olmaları ve sert söylemler kullanmamaları uyarısında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün genişletilmiş il başkanları toplantısında konuştu.

Toplantının basına kapalı bölümünde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın , yerel seçimlerde ittifak yapmama kararı alınmasına rağmen MHP ile milli meselelerde Cumhur İttifakının devam ettiğinin altını çizerek; ayrı fikir ve düşünceler olsa da ulusal meselelerde devletin bekası adına milli birliğin varlığına dikkat edilmesi gerektiğini belirttiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı ayrıca, toplantıya katılan il başkanlarından, kadın adaylara karşı tavırlarına son derece dikkat etmelerini istedi.

Erdoğan’ın “Kadın adaylara karşı teşkilat garip davranışlar içine girmesin. Seçimlere kadın adaylara ehemmiyet verilecek.

Kadın adaylara daha çok yer verin. Onlara öncelik tanıyın” dediği belirtildi. Ekonomide yaşanan son gelişmelerle ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı piyasalarda yaşanan bazı sıkıntılar olduğunu vurgulayarak, “Ekonomik mücadelemiz devam ediyor ve devam edecek. Az sabır” dediği öğrenildi.

Öte yandan, aralıklarla il ve ilçe başkanlarıyla Genel Merkezde bir araya gelen Cumhurbaşkan Kasım ayının ilk haftası bu defa belediye meclis üyelerini toplayarak seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulunacağı bildirildi.

Cumhur İttifakı’nın devam ettiğinin altını çizen Cumhurbaşkanı’nın, ulusal meselelerde milli birliğin varlığına dikkat edilmesi gerektiğini belirttiği öğrenildi.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
67 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,3243
EURO 6,0497
BIST 98.454,88
ALTIN 219,2784

ANKETLER

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.