Hoşgeldiniz  

Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın samimiyeti ve teveccühüyle karşılanıyoruz

editör | 21 Temmuz 2019 | Manşet, Siyaset, Yerel A- A+

Yerel seçimlerin üzerinden 4 ay geçti ancak Seyhan Kadın Kolları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

31 Mart’ta yapılan yerel seçimler de AK Parti Adana/Seyhan Kadın Kolları başkanı Hacer Ceylan ve ekibi kapı kapı gezerek Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni için destek istediler.


Secimden sonra da çalışmalarını aralıksız devam ettiğini belirten Seyhan Kadın Kolları Başkanı Hacer Ceylan;’’ Biz AK Parti Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanlığı olarak her zaman sahalardayız. Teşkilatımız ile kapı kapı gezerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletip, kadınlarımızın sorunlarını, dertlerini dinliyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın samimiyeti ve teveccühüyle karşılanıyoruz’’ dedi.

“Kadınsız bir siyaset eksikliktir’’
Kadınların çalışmalardaki önemine değinen İlçe Başkanı Ceylan;’’ Kadınsız bir siyaset, kadınsız bir demokrasi sadece kadınlar için değil bütün toplum için bir eksikliktir. Eğer ki sokakların, evlerin seslerini duyamasak bizler siyaset yapamayız. AK Parti Kadın Kollarımız sadece seçim süresinde değil her zaman sahadaki varlığıyla farkındalıklarını göstermektedir. Gecesini gündüzüne katıp kutlu AK davamız uğruna kapı kapı, sokak sokak geziyoruz’ ’dedi.

74 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,7635
EURO 6,4297
BIST 97.149
ALTIN 283,0100
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle