Hoşgeldiniz  

Aşkınan çalışan yorulmaz!

editör | 23 Eylül 2019 | Manşet, Siyaset A- A+

AK Parti Seyhan Kadın Kolları, Hacer Ceylan başkanlığında arı gibi çalışmalara devam ediyor.

Başkan Ceylan ile Adanalıyık.net olarak yaptığımız söyleşide;

Ceylan, “Her şey güçlü bir inançla başlar, sevgi ve şefkatle yol alır. Güven ve umutla halka halka yayılır. Öyle bir insanlıkla donanmalı ki; bütün ön yargılarla hareket edenler, peşin hükümlerle izleri karartanlar ne kadar çaresiz olduklarını görebilsinler.

Hani “seni öldürmeye gelen sen de hayat bulsun” düsturundaki canlılığı, diriliği, yaşatma heyecanını görüp, yola yoldaş olabilsin. Onun için şair Didem Madak’ın dizesindeki gibi “Uzaklar sana gelmez, sen uzaklara gidersin…” gidilmedik gönül, sarılmadık yara bırakmazsak işte o vakit bütün bulutlar dağılacak ve inşallah bu düzen değişecek. Yeter ki ümidi üzme, kendine küsme!

” Biz de, aşk ile çalıştığımız, aşk ile hizmet ettiğimiz için AK Parti olarak dimdik ayaktayız. “Bizler biliyoruz ve inanıyoruz ki yolumuz her zaman açık olmayacak, önümüzde engellerimiz olacak. Çıtayı hep yüksek tuttuk, bundan sonra da tutmaya devam edeceğiz. Seyhan kadın kollarımızın Adana hatta Türkiye’mizin geleceğine büyük katkısı olacak.

“Bu davaya omuz verdik, safları sıklaştırmak, gönülleri birleştirmek zamanıdır. Bizim davamız makam mevki davası değildir, millete hizmet sevdasıdır” dedi.

47 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,7971
EURO 6,4953
BIST 98.415
ALTIN 277,84
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle