Hoşgeldiniz  

Adana Milli Eğitimde İklim Değişimi

Admin | 08 Ocak 2019 | Eğitim, Yerel A- A+

Adana Il Milli Eğitim Müdürlüğü paylaşı&yorum isimli modülü hayata gerçirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun’un talimatları ile uygulamaya geçen paylaşı&yorum milli eğitim camiası tarafından olumlu karşılandı. Kurumun mahiyetinde çalışan paydaşlarının tamamının fikrini düşüncesini önerisini alarak onlara dönüt veren bu güzel uygulamadan dolayı il Milli Eğitim Müdürlüğünü kutluyoruz.

Aşağıdaki linkten ilgili uygulamaya ulaşabilirsiniz.

https://adana.meb.gov.tr/adabis/py/index.aspx

paylaşı&Yorum modülü; ilimizde çalışmakta olan tüm Milli Eğitim Personelinin (idareci, öğretmen, memur, hizmetli, geçici ve sürekli işçi) dilek, istek, görüş, öneri ve sıkıntılarını kolay ve hızlı bir şekilde müdürlüğümüze iletebilmeleri ve geri dönüt alabilmeleri için oluşturulmuştur.

Modül üzerinden yapacağınız her türlü başvuru gizlilik ilkeleri içerisinde değerlendirilecek olup bilgileriniz 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde koruma altındadır. Yapmış olduğunuz başvurunun yetkisiz kişilerce görülmemesi amacıyla modüle giriş çift basamaklı güvenlik adımı ile sağlanmaktadır. Buna göre;

Birinci adımda sisteme T.C. Kimlik numaranız ve okul/kurum müdürlüğünüzden temin edeceğiniz ADABİS şifresi ile giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız şifreyle giriş yaptıktan sonra bir defaya mahsus olarak sizden güvenlik sorusu ve cevabı belirlemeniz istenecek, daha sonraki girişlerinizde ise bu bilgiler sizden talep edilecektir. Bu nedenle güvenlik sorusu ve cevabını belirlerken akılda kalıcı ve yalnızca sizin bileceğiniz bir soru ve cevap belirlemeniz önemlidir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilir, başvurunuz sistem yöneticisi tarafından görüntülenene kadar üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Ancak başvurunuz sistem yöneticisi tarafından görüntülendikten sonra başvurunuzu güncellemeniz mümkün olmayacaktır.

Başvurunuz sistem yöneticisi tarafından görüntülendiği anda değerlendirme sürecine alınacak ve tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Şeklinde bilgilendirme yapıldı.

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share
52 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

DOLAR 5,3243
EURO 6,0497
BIST 98.454,88
ALTIN 219,2784

ANKETLER

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
© 2018 - Tüm yayın hakları adanaliyik.net'e aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.